Cisco ACS-900-RM-19= rack accessory Mounting bracket
SKU
ACS-900-RM-19=
Login for pricing
In Stock: 9 available
Rack-mount kit for 900 Series ISRs, Spare
More Information
SKU ACS-900-RM-19=
EAN 0882658832024
Manufacturer Cisco
Availability In Stock
Rack-mount kit for 900 Series ISRs [Only for C921-4P, C931-4P, and C921-4PLTEXX]
Features
TypeMounting bracket
CompatibilityC921-4P, C931-4P, C921-4PLTEXX
Product colourSteel
Harmonized System (HS) code85389099
Housing materialStainless steel
Packaging content
Mounting kitYes
Quick installation guideYes
Technical details
TypeMounting bracket
Colour
Product colourSteel
Logistics data
You may also be interested in
Compare Products
Product Cisco ACS-900-RM-19= rack accessory Mounting bracket
New
Cisco ACS-900-RM-19= rack accessory Mo... Login for pricing
StarTech.com 4U Black Steel Storage Drawer for 19in Racks and Cabinets StarTech.com 4U Black Steel Storage Dr... Login for pricing
StarTech.com 1U 4-Post Adjustable Vented Server Rack Mount Shelf - 330lbs(150 kg) - 19.5 to 38in Adjustable Mounting Depth Universal Tray for 19" AV/ Network Equipment Rack - 27.5in Deep
Bestseller
StarTech.com 1U 4-Post Adjustable Vent... Login for pricing
StarTech.com 1U 4-Post Adjustable Server Rack Mount Shelf - 330lbs(150 kg) - 19.5 to 38in Adjustable Mounting Depth Universal Tray for 19" AV, Data & Network Equipment Rack - 27.5in Deep StarTech.com 1U 4-Post Adjustable Serv... Login for pricing
StarTech.com 1U Adjustable Vented Server Rack Mount Shelf - 175lbs - 19.5 to 38in Adjustable Mounting Depth Universal Tray for 19" AV/ Network Equipment Rack - 27.5in Deep