Cisco PWR-C6-125WAC= network switch component Power supply
SKU
PWR-C6-125WAC=
Category: Network Switch Components
| SKU | PWR-C6-125WAC= |
|---|---|
| EAN | 0889728197434 |
|---|---|
| Product type | Power supply |
| Internal | Yes |
| Product colour | Black, Grey |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Colour | |
| Technical details | |
| Internal | Yes |
| Compatibility | Cisco |
| Performance | |
| Compatibility | Cisco |
| Power | |
| Total power | 125 W |
You may also be interested in
| Product |
Cisco PWR-C6-125WAC= network switch co...
Login for pricing
Popular
HPE Aruba Networking X372 54VDC 1050W...
Login for pricing
Hot Product
Cisco PWR-C6-600WAC= network switch co...
Bestseller