111B11GSWL9B
Login for pricing
In Stock: 10 available
Galaxy Tab A9+ 11", Swell Enclosure Core Stand - Black
  • Powder-coated metal for extra durability
  • Wall or counter mount options
  • Minimalistic elegant design
  • Secured with tamper-proof screws
More Information
SKU 111B11GSWL9B
EAN 0819472029040
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Features
Lock typeSecurity screw
CompatibilityGalaxy Tab A9 Plus | 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B
Product colourBlack
Colour groupBlack
Minimum screen size27.9 cm (11")
Maximum screen size27.9 cm (11")
Panel mounting interface75 x 75,100 x 100 mm
Covered front cameraNo
Country of originIsrael
Mounting typeCounter
Brand compatibilitySamsung
Packaging content
ManualYes
Quantity per pack1 pc(s)
Technical details
Lock typeSecurity screw
Product colourBlack
Colour groupBlack
Warranty period1 year(s)
Logistics data
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9+ 11", Swell Enclosure Core Stand - Black
New
Compulocks Galaxy Tab A9+ 11", Sw... Login for pricing
Compulocks VESA Flex Arm Mount White Compulocks VESA Flex Arm Mount White Login for pricing
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosure Wall Mount
Bestseller
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosu... Login for pricing
Compulocks Surface GO 1-4 Gen Apex Secured Enclosure
Hot Product
Compulocks Surface GO 1-4 Gen Apex Sec... Login for pricing
SKU
111B11GSWL9B
159W