333B11APXB
Login for pricing
In Stock: 2 available
iPad Air M2 11" (2024), Apex Enclosure Mast Stand - Black
  • Sleek metal frame
  • Full reverse screen tilt
  • Secure directly onto a counter
  • Cable management
  • Charging cable trap
  • Optional swivel base add‐on (adhesive only)
More Information
SKU 333B11APXB
EAN 0810157342089
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Features
Lock typeKey
CompatibilityiPad Air M2 | 11" | 2024 | A2902, A2899, A2900
Product colourBlack
Colour groupBlack
MaterialAluminium
Minimum screen size27.9 cm (11")
Maximum screen size27.9 cm (11")
Covered front cameraNo
Mounting typeCounter
Brand compatibilityApple
Packaging content
Number of keys included2 pc(s)
ManualYes
Quantity per pack1 pc(s)
Technical details
Lock typeKey
Product colourBlack
Colour groupBlack
MaterialAluminium
Warranty period1 year(s)
Logistics data
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks iPad Air M2 11" (2024), Apex Enclosure Mast Stand - Black Compulocks iPad Air M2 11" (2024)... Login for pricing
Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet security enclosure 25.4 cm (10") Black Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet sec... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen PowerMove Black
Bestseller
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Po... Login for pricing