13PAPX4W
Login for pricing
In Stock: 8 available
iPad Pro M4 & M5 13", Apex Secured Enclosure Wall Mount - White
  • Sleek metal frame
  • Quick keyed access
  • Compatible with VESA 100X100 and VESA 75X75
  • Exposed front and back cameras and sensors
More Information
SKU 13PAPX4W
EAN 0810157341280
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Features
Lock type2 Keys
CompatibilityiPad Pro M4 | 13" | 2024 | A2925, A2926, A3007 iPad Pro M5 | 13" | 2025 | A3360, A3361, A3362
Product colourWhite
MaterialAluminium
Minimum screen size33 cm (13")
Maximum screen size33 cm (13")
Panel mounting interface75 x 75,100 x 100 mm
Covered front cameraNo
Country of originIsrael
Brand compatibilityApple
Packaging content
Number of keys included4 pc(s)
ManualYes
Quantity per pack1 pc(s)
Technical details
Lock type2 Keys
Product colourWhite
MaterialAluminium
Minimum screen size33 cm (13")
Maximum screen size33 cm (13")
Warranty period2 year(s)
Logistics data
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks iPad Pro M4 & M5 13", Apex Secured Enclosure Wall Mount - White
New
Compulocks iPad Pro M4 & M5 13&quo... Login for pricing
Compulocks VESA Flex Arm Mount White Compulocks VESA Flex Arm Mount White Login for pricing
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosure Wall Mount
Bestseller
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosu... Login for pricing
Compulocks Surface GO 1-4 Gen Apex Secured Enclosure
Hot Product
Compulocks Surface GO 1-4 Gen Apex Sec... Login for pricing
SKU
13PAPX4W
159W