CH25UKWH7185
Login for pricing
In Stock: 1518 available
re-charge - UK Wall Charger USB-C 25W - W
More Information
SKU CH25UKWH7185
EAN 5711428071859
Manufacturer Dbramante1928
Availability In Stock
PDF URLs View PDF
Performance
Charger typeIndoor
Charger compatibilityUniversal
Power source typeAC
USB Type-C ports quantity1
Design
Product colourWhite
Power
Maximum power25 W
Technical details
Charger typeIndoor
Charger compatibilityUniversal
Power source typeAC
Colour
Product colourWhite
You may also be interested in
Compare Products
Product dbramante1928 re-charge - UK Wall Charger USB-C 25W - W dbramante1928 re-charge - UK Wall Char... Login for pricing
StarTech.com Dual-Port USB Car Charger - 24W/4.8A - Black StarTech.com Dual-Port USB Car Charger... Login for pricing
Lindy 18W USB Type A Charger
Bestseller
Lindy 18W USB Type A Charger Login for pricing
OtterBox Standard UK Wall Charger 20W - 1X USB-C 20W USB-PD White
Hot Product
OtterBox Standard UK Wall Charger 20W... Login for pricing
mophie essentials 20W USB-C PD wall adapter Universal White AC Fast charging Indoor mophie essentials 20W USB-C PD wall ad... Login for pricing