CH30UKWH7186
Login for pricing
In Stock: 1526 available
re-charge - UK Wall Charger USB-C 30W - W
More Information
SKU CH30UKWH7186
EAN 5711428071866
Manufacturer Dbramante1928
Availability In Stock
PDF URLs View PDF
Performance
Charger typeIndoor
Charger compatibilityUniversal
Power source typeAC
USB Type-C ports quantity1
Design
Product colourWhite
Power
Maximum power30 W
Technical details
Charger typeIndoor
Charger compatibilityUniversal
Power source typeAC
Colour
Product colourWhite
You may also be interested in
Compare Products
Product dbramante1928 re-charge - UK Wall Charger USB-C 30W - W dbramante1928 re-charge - UK Wall Char... Login for pricing
TomTom Universal Home Charger
New
TomTom Universal Home Charger Login for pricing
StarTech.com Dual-port USB wall charger - international travel - 17W/3.4A - black
Hot Product
StarTech.com Dual-port USB wall charge... Login for pricing
StarTech.com Dual-port USB wall charger - international travel - 17W/3.4A - white StarTech.com Dual-port USB wall charge... Login for pricing
StarTech.com Dual-Port USB Car Charger - 24W/4.8A - Black StarTech.com Dual-Port USB Car Charger... Login for pricing