P52152-B21
Category: Rack Accessories
| SKU | P52152-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017585826 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Weight | 150 g |
| Height | 45 mm |
| Depth | 305 mm |