Kingston Technology SNA-BR2/35 computer case part
SKU
SNA-BR2/35
Login for pricing
In Stock: 14 available
2.5 to 3.5in Brackets and Screw
More Information
SKU SNA-BR2/35
EAN 0740617220551
Manufacturer Kingston Technology
Availability In Stock
Features
Product colourSilver
Technical details
Product colourSilver
You may also be interested in
Compare Products
StarTech.com 1 Port 16in DB9 Serial Port Bracket to 10 Pin Header - Low Profile StarTech.com 1 Port 16in DB9 Serial Po... Login for pricing