TP-Link PSM900-AC power supply unit 900 W Metallic
SKU
PSM900-AC
Login for pricing
In Stock: 1 available
900 W, 53.5 V DC, 259.5 x 95.8 x 40.1 mm
  • Hot swappable
  • Output over-voltage/under-voltage/short circuit/over-current protection
  • Applicable to multiple TP-Link Omada and TP-Link Omada Pro switch models
More Information
Total power 900 W