Zebra 05095BK11045 Thermal-transfer ribbon 110mm x 450m Pack=6 for Zebra ZipShip 5095
SKU
05095BK11045
Login for pricing
In Stock: 4 available
Resin 5095serie - 4.33" x 100mm - black ribbon