Zebra 3PTY-INF-ET4X10-HSTP tablet case 25.4 cm (10") Cover Black
SKU
3PTY-INF-ET4X10-HSTP
Login for pricing
In Stock: 4 available
Zebra ET40, ET45 InfoCase 10" Rugged Case with Elastic Handstrap
More Information
SKU 3PTY-INF-ET4X10-HSTP
Manufacturer Zebra
Availability In Stock
Gamber-Johnson InfoCase 10 Rugged Case with Elastic Handstrap.
Technical details
Case typeCover
Maximum screen size25.4 cm (10")
Brand compatibilityZebra
CompatibilityET40, ET45
Built-in speaker(s)No
Built-in batteryNo
Product main colourBlack
Features
Case typeCover
Stand modeNo
Brand compatibilityZebra
CompatibilityET40, ET45
Built-in speaker(s)No
Built-in batteryNo
Product main colourBlack
Battery
Design
Stand modeNo
You may also be interested in
Compare Products
Product Zebra 3PTY-INF-ET4X10-HSTP tablet case 25.4 cm (10") Cover Black Zebra 3PTY-INF-ET4X10-HSTP tablet case... Login for pricing
Zebra SG-ET4X-8EXOSKL1-01 tablet case 20.3 cm (8") Cover Black
Bestseller
Zebra SG-ET4X-8EXOSKL1-01 tablet case... Login for pricing
Mobilis 050064 tablet case 20.3 cm (8") Cover Black Mobilis 050064 tablet case 20.3 cm (8&... Login for pricing
OtterBox Defender Series for Apple iPad Pro 11" (M5/M4), black - No Retail Packaging OtterBox Defender Series for Apple iPa... Login for pricing
OtterBox Defender Kickstand w/Handstrap Series for Apple iPad 10th - No Retail Packaging
Hot Product
OtterBox Defender Kickstand w/Handstra... Login for pricing
Mobilis PROTECH 20.3 cm (8") Cover Black Mobilis PROTECH 20.3 cm (8") Cove... Login for pricing