11PAPX4B
Login for pricing
In Stock: 9 available
iPad Pro M4 & M5 11", Apex Secured Enclosure Wall Mount - Black
  • Sleek metal frame
  • Quick keyed access
  • Compatible with VESA 100X100 and VESA 75X75
  • Exposed front and back cameras and sensors
More Information
SKU 11PAPX4B
EAN 0810157341235
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Features
Lock typeKey
CompatibilityiPad Pro M4 | 11" | 2024 | A2836, A2837, A3006 iPad Pro M5 | 11" | 2025 | A3357, A3358, A3359
Product colourBlack
Colour groupBlack
MaterialAluminium
Minimum screen size27.9 cm (11")
Maximum screen size27.9 cm (11")
Panel mounting interface75 x 75,100 x 100 mm
Covered front cameraNo
Country of originIsrael
Brand compatibilityApple
Packaging content
Number of keys included2 pc(s)
ManualYes
Quantity per pack1 pc(s)
Technical details
Lock typeKey
Product colourBlack
Colour groupBlack
MaterialAluminium
Warranty period2 year(s)
Logistics data
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks iPad Pro M4 & M5 11", Apex Secured Enclosure Wall Mount - Black
New
Compulocks iPad Pro M4 & M5 11&quo... Login for pricing
Compulocks VESA Flex Arm Mount White Compulocks VESA Flex Arm Mount White Login for pricing
Compulocks iPad Air 10.9" (4-5th Gen) Enclosure Wall Mount Black Compulocks iPad Air 10.9" (4-5th... Login for pricing
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosure Wall Mount
Bestseller
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosu... Login for pricing
Compulocks Surface Pro 8-10 Apex Enclosure Wall Mount
Hot Product
Compulocks Surface Pro 8-10 Apex Enclo... Login for pricing
SKU
11PAPX4B
159W