LH025IEACLS/EN
Login for pricing
In Stock: 18 available
Samsung IE025A, 384 x 216 pixels
More Information
SKU LH025IEACLS/EN
EAN 8806092296497
Manufacturer Samsung
Availability In Stock
Product Family IEA
PDF URLs View PDF
Samsung IE025A. Display resolution: 384 x 216 pixels, Display brightness: 500 cd/m²
Display
Display resolution384 x 216 pixels
Pixel pitch2.5 x 2.5 mm
Display brightness500 cd/m²
Colour temperature (min)500 K
Colour temperature (max)6500 K
Contrast ratio (typical)5000:1
Native refresh rate3840 Hz
Viewing angle, horizontal150°
Viewing angle, vertical150°
Display refresh rates supported60 Hz
Diode typeSMD 3-in-1 2121
Design
International Protection (IP) codeIP20
Power
Power consumption (max)347 W
AC input voltage100 - 240 V
AC input frequency50-60 Hz
Operational conditions
Operating temperature (T-T)0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H)10 - 80%