Zebra PWR-BGA12V50W0WW power adapter/inverter Indoor Black
SKU
PWR-BGA12V50W0WW
Login for pricing
In Stock: 453 available
100-240 VAC, 12VDC, 4.16A
More Information
Purpose Battery charger
Power supply type Indoor
SKU PWR-BGA12V50W0WW
EAN 0644728018536
Manufacturer Zebra
Availability In Stock
Country specific AC grounded line cord
Features
Input current4.16 A
Input voltage100-240 V
Output voltage12 V
Power supply typeIndoor
PurposeBattery charger
Product colourBlack
Power
Input current4.16 A
Input voltage100-240 V
Output voltage12 V