Zebra PWR-BGA24V78W4WW power adapter/inverter Indoor 78 W Black
SKU
PWR-BGA24V78W4WW
Login for pricing
In Stock: 83 available
VI AC/DC, 100-240V, 3A, 24V, 3.25A, 78W
More Information
Purpose Mobile computer
Power supply type Indoor
SKU PWR-BGA24V78W4WW
EAN 5715328013926
Manufacturer Zebra
Availability In Stock
24 VDC Zebra PSU: PWR-BGA24V78W4WW
Features
Brand compatibilityZebra
Input current3 A
Input voltage100 - 240 V
Output power78 W
Output voltage24 V
Power supply typeIndoor
PurposeMobile computer
CompatibilityKC50
Product colourBlack
Maximum input voltage240 V
Power
Input current3 A
Input voltage100 - 240 V
Output power78 W
Output voltage24 V
Performance
Brand compatibilityZebra
CompatibilityKC50
Design
Product colourBlack
Packaging data
Quantity per pack1 pc(s)
Packaging content
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Zebra PWR-BGA24V78W4WW power adapter/inverter Indoor 78 W Black