Zebra PWR-BGA9V18W0WW power adapter/inverter 18 W Black
SKU
PWR-BGA9V18W0WW
Login for pricing
In Stock: 54 available
Universal Power Supply for 3478/3578 Cradles, Black
  • 9V, 2A, 18W output
  • Provides US DOE Level VI compliance for power efficiency
  • Replaces 50-14000-266R
More Information
Purpose Scanner
SKU PWR-BGA9V18W0WW
EAN 5704174154310
Manufacturer Zebra
Availability In Stock
POWER SUPPLY ADAPTOR AC DC 2A 9V DC 18W POWER BRICK
Features
Brand compatibilityZebra
Output power18 W
Output voltage9 V
Output current2 A
PurposeScanner
Compatibility3478/3578
Product colourBlack
Power
Output power18 W
Output voltage9 V
Output current2 A
Performance
Brand compatibilityZebra
Compatibility3478/3578
Design
Product colourBlack
You may also be interested in
Compare Products
Product Zebra PWR-BGA9V18W0WW power adapter/inverter 18 W Black Zebra PWR-BGA9V18W0WW power adapter/in... Login for pricing