Zebra SG-ET4X-10EXOSKL1-01 tablet case 25.4 cm (10") Cover Black
SKU
SG-ET4X-10EXOSKL1-01
Category: Tablet Cases
| Product main colour | Black |
|---|---|
| Built-in speaker(s) | No |
| Brand compatibility | Zebra |
| Maximum screen size | 10 " |
| SKU | SG-ET4X-10EXOSKL1-01 |
| EAN | 5704174992011 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
Rugged Boot / Exoskeleton for 10” ET40 and ET45 tablet
| Technical details | |
|---|---|
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 25.4 cm (10") |
| Compatibility | ET40, ET45 |
| Protection features | Shock resistant |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in battery | No |
| Features | |
| Case type | Cover |
| Stand mode | No |
| Compatibility | ET40, ET45 |
| Built-in battery | No |
| Battery | |
| Design | |
| Stand mode | No |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Zebra SG-ET4X-10EXOSKL1-01 tablet case...
Login for pricing
Hot Product
Zebra SG-ET4X-8EXOSKL1-01 tablet case...
Login for pricing
Recommended
Belkin BBZ002UK-V1 tablet case 27.9 cm...
Mobilis 050064 tablet case 20.3 cm (8&...
Mobilis Resist 27.9 cm (11") Black
Popular
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Se...