Cisco PWR-C1-715WDC= network switch component Power supply
SKU
PWR-C1-715WDC=
Category: Network Switch Components
| SKU | PWR-C1-715WDC= |
|---|---|
| EAN | 0889728140034 |
| Manufacturer | Cisco |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Power supply |
| Compatibility | Catalyst 9300 |
| Product colour | Grey |
| Colour | |
| Product colour | Grey |
| Technical details | |
| Power | |
| Total power | 715 W |
| Performance | |
You may also be interested in
| Product |
Cisco PWR-C1-715WDC= network switch co...
Login for pricing
Popular
Cisco MA-PWR-1025WAC network switch co...
Login for pricing
Recommended
HPE Aruba Networking X372 54VDC 1050W...