Cisco PWR-C5-600WAC= network switch component Power supply
SKU
PWR-C5-600WAC=
Category: Network Switch Components
| SKU | PWR-C5-600WAC= |
|---|---|
| EAN | 0889728085465 |
|---|---|
| Product type | Power supply |
| Material | Metal |
| Internal | Yes |
| Product colour | Black, Grey |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Colour | |
| Technical details | |
| Material | Metal |
| Internal | Yes |
| Compatibility | Cisco |
| Performance | |
| Compatibility | Cisco |
| Power | |
| Total power | 600 W |
| Logistics data | |
You may also be interested in
| Product |
New
Cisco PWR-C5-600WAC= network switch co...
Login for pricing
Popular
Cisco MA-PWR-1025WAC network switch co...
Login for pricing
HPE Aruba Networking X372 54VDC 1050W...