333B109GAPXB
Login for pricing
In Stock: 1 available
Galaxy Tab S9/S9FE 10.9" Apex Enclosure Mast Counter Stand - Black
  • Sleek metal frame
  • Full reverse screen tilt
  • Secure directly onto a counter
  • Cable management
  • Charging cable trap
  • Optional swivel base add‐on (adhesive only)
More Information
SKU 333B109GAPXB
EAN 0810157342324
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Features
Lock typeKey
CompatibilityGalaxy Tab S9 FE | 10.9"| 2023 | SM-X516B, SM-X510 Galaxy Tab S9 | 11"| 2023 | SM-X716B, SM-X710
Product colourBlack
Colour groupBlack
MaterialAluminium
Maximum screen size27.7 cm (10.9")
Covered front cameraNo
Country of originChina, Israel
Brand compatibilitySamsung
Packaging content
Number of keys included2 pc(s)
ManualYes
Quantity per pack1 pc(s)
Technical details
Lock typeKey
Product colourBlack
Colour groupBlack
MaterialAluminium
Warranty period1 year(s)
Logistics data
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab S9/S9FE 10.9" Apex Enclosure Mast Counter Stand - Black Compulocks Galaxy Tab S9/S9FE 10.9&quo... Login for pricing
Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet security enclosure 25.4 cm (10") Black Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet sec... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen PowerMove Black
Bestseller
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Po... Login for pricing
Compulocks Galaxy Tab A9+ 11", Swell Enclosure Brandable Floor Stand - Black
New
Compulocks Galaxy Tab A9+ 11", Sw... Login for pricing
Compulocks iPad Air M2 11" (2024), Apex Enclosure Mast Stand - Black Compulocks iPad Air M2 11" (2024)... Login for pricing