TCDP01124GAPXB
Login for pricing
In Stock: 5 available
Galaxy Tab S9+/S9FE+ 12.4" Apex Enclosure Rise Stand 8" Black
  • Sleek metal frame
  • Quick keyed access
  • Tilting mount head
  • Exposed front and back cameras and sensors
More Information
SKU TCDP01124GAPXB
EAN 0810157340887
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Features
CompatibilityGalaxy Tab S9 FE+ | 12.4" | 2023 | SM-X610, SM-X616B Galaxy Tab S9+ | 12.4"| 2023 | SM-X810, SM-X816B
Product colourBlack
Maximum screen size31.5 cm (12.4")
Brand compatibilitySamsung
Technical details
Product colourBlack
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab S9+/S9FE+ 12.4" Apex Enclosure Rise Stand 8" Black
Hot Product
Compulocks Galaxy Tab S9+/S9FE+ 12.4&q... Login for pricing
Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet security enclosure 25.4 cm (10") Black Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet sec... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen PowerMove Black
Bestseller
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Po... Login for pricing
Compulocks iPad Air M2 11" (2024), Apex Enclosure Mast Stand - Black Compulocks iPad Air M2 11" (2024)... Login for pricing
Compulocks iPad Air M2 13" (2024) Apex Enclosure Tilting Wall Mount - Black
New
Compulocks iPad Air M2 13" (2024)... Login for pricing