505B13APXB
Login for pricing
In Stock: 4 available
iPad Air M2 13" (2024) Apex Enclosure Tilting Wall Mount - Black
More Information
SKU 505B13APXB
EAN 0810157342812
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Together, they create an ideal solution for interactive, secure, and professional iPad displays.
Features
CompatibilityiPad Air M2 | 13" | 2024 | A2898, A2903, A2904
Maximum screen size33 cm (13")
Brand compatibilityApple
Technical details
Maximum screen size33 cm (13")
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks iPad Air M2 13" (2024) Apex Enclosure Tilting Wall Mount - Black
Hot Product
Compulocks iPad Air M2 13" (2024)... Login for pricing
Compulocks VESA Mast Counter Stand - Black
Bestseller
Compulocks VESA Mast Counter Stand - B... Login for pricing
Compulocks iPad Air M2 11" (2024), Apex Enclosure Mast Stand - Black Compulocks iPad Air M2 11" (2024)... Login for pricing
Compulocks iPad Pro M4 & M5 11", Apex Enclosure Tilting Wall Mount - Black
New
Compulocks iPad Pro M4 & M5 11&quo... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Swell Enclosure Tilting Wall Mount - Black Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Sw... Login for pricing