QNAP PWR-ADAPTER-90W-A01 power adapter/inverter Indoor Black
SKU
PWR-ADAPTER-90W-A01
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Server |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | PWR-ADAPTER-90W-A01 |
| EAN | 4713213517888 |
| Manufacturer | QNAP |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | QNAP |
| Output power | 90 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Server |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 90 W |
| Performance | |
| Brand compatibility | QNAP |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
New
QNAP PWR-ADAPTER-90W-A01 power adapter...
Login for pricing
Bestseller
Zebra P1031365-042 power adapter/inver...
Login for pricing
Popular
StarTech.com DC Power Adapter - 12V, 5A