PS34W219A
Login for pricing
In Stock: 1 available
ScreenSentry 34" Privacy Filter for Widescreen Monitors - 21:9 Aspect Ratio Facebook Twitter LinkedIn Email
More Information
SKU PS34W219A
EAN 0662919122152
Display filter featuresAnti-glare
Maximum screen size86.4 cm (34")
Aspect ratio21:9
Aspect ratio21:9
Ergonomics
Weight & dimensions
Width797 mm
Weight190 g
Height335 mm
Package height420 mm
Package depth840 mm
Package width5 mm
Package weight490 g
Packaging data
Package height420 mm
Package depth840 mm
Package width5 mm
Package weight490 g
Compare Products
Product V7 ScreenSentry 34" Privacy Filter for Widescreen Monitors - 21:9 Aspect Ratio Facebook Twitter LinkedIn Email V7 ScreenSentry 34" Privacy Filte... Login for pricing
Kensington 2-way Removable Privacy Screen Filter for 22" Monitors 16:10
New
Port Designs 900335 display privacy filter 68.6 cm (27") Monitor Port Designs 900335 display privacy fi... Login for pricing
StarTech.com Monitor Privacy Screen for 27 inch PC Display - Computer Screen Security Filter - Blue Light Reducing Screen Protector Film - 16:9 WideScreen - Matte/Glossy - +/-30 Degree StarTech.com Monitor Privacy Screen fo... Login for pricing
StarTech.com Monitor Privacy Screen for 24 inch PC Display - Computer Screen Security Filter - Blue Light Reducing Screen Protector Film - 16:9 Widescreen - Matte/Glossy - +/-30 Degree