827B11GSWL9B
Login for pricing
In Stock: 1 available
Galaxy Tab A9+ 11", Swell Enclosure Swing Wall Mount - Black
  • Tilt, pan, and swing for multiple display angles
  • Secure iPad enclosure
  • Minimalistic elegant design
More Information
SKU 827B11GSWL9B
EAN 0819472028982
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Features
Lock typeSecurity screw
CompatibilityGalaxy Tab A9 Plus | 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B
Product colourBlack
Colour groupBlack
Minimum screen size27.9 cm (11")
Maximum screen size27.9 cm (11")
Panel mounting interface75 x 75,100 x 100 mm
Covered front cameraNo
Country of originChina, Israel
Mounting typeWall
Brand compatibilitySamsung
Packaging content
ManualYes
Quantity per pack1 pc(s)
Technical details
Lock typeSecurity screw
Product colourBlack
Colour groupBlack
Warranty period1 year(s)
Logistics data
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9+ 11", Swell Enclosure Swing Wall Mount - Black Compulocks Galaxy Tab A9+ 11", Sw... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen PowerMove Black
Bestseller
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Po... Login for pricing
Compulocks iPad Air M2 11" (2024), Apex Enclosure Mast Stand - Black Compulocks iPad Air M2 11" (2024)... Login for pricing
Compulocks iPad Pro M4 & M5 11", Apex Enclosure Tilting Wall Mount - Black
New
Compulocks iPad Pro M4 & M5 11&quo... Login for pricing
Compulocks iPad Air M2 13" (2024) Apex Enclosure Tilting Wall Mount - Black
Hot Product
Compulocks iPad Air M2 13" (2024)... Login for pricing
Compulocks iPad Air M2 13" (2024) Apex Enclosure Tilting Wall Mount - White Compulocks iPad Air M2 13" (2024)... Login for pricing