827B11GAPX9B
Login for pricing
In Stock: 5 available
Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure Swing Wall Mount Black
  • Sleek metal frame
  • Quick keyed access
  • Tilt, pan and swing for multiple display angles
  • Exposed front and back cameras and sensors
More Information
SKU 827B11GAPX9B
EAN 0810157340399
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
It also supports direct wall mounting for additional flexibility.
Features
CompatibilityGalaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B
Maximum screen size27.9 cm (11")
Brand compatibilitySamsung
Technical details
You may also be interested in
Compare Products
Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet security enclosure 25.4 cm (10") Black Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet sec... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen PowerMove Black
Bestseller
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Po... Login for pricing
Compulocks iPad Air M2 11" (2024), Apex Enclosure Mast Stand - Black
New
Compulocks iPad Air M2 11" (2024)... Login for pricing