OSFNB2WPI135P-MSL3
Login for pricing
In Stock: 1 available
Security Filter 2-Way Plug-In 13.5in for Microsoft Surface Laptop 3 (inc. Anti-blue light reduction)
More Information
Suitable for Monitor/Notebook
Type Frameless display privacy filter
SKU OSFNB2WPI135P-MSL3
EAN 5056006183624
Manufacturer Origin Storage
Availability In Stock
PDF URLs View PDF
Technical details
Filter colourTransparent
Display types supportedLCD
Display filter featuresAnti-glare, Privacy
Maximum screen size34.3 cm (13.5")
Suitable forMonitor/Laptop
MaterialPlastic
Design
Filter colourTransparent
Suitable forMonitor/Laptop
MaterialPlastic
Product colourTransparent
Features
Installation typeCorner tab
Fingerprint resistantYes
Easy to removeYes
Display types supportedLCD
Ergonomics
Other features
Product colourTransparent
You may also be interested in
Compare Products
Product Origin Storage Security Filter 2-Way Plug-In 13.5in for Microsoft Surface Laptop 3 (inc. Anti-blue light reduction) Origin Storage Security Filter 2-Way P... Login for pricing
DICOTA D30113 display privacy filter DICOTA D30113 display privacy filter Login for pricing
V7 14" Privacy Filter for Notebook - 16:9 Aspect Ratio
Bestseller
V7 14" Privacy Filter for Noteboo... Login for pricing
StarTech.com Laptop Privacy Screen for 15.6" Notebook - Magnetic Removable Laptop Display Security Filter - Blue Light Reducing Screen Protector - 16:9 - Matte/Glossy - +/-30 Degree
Hot Product
StarTech.com Laptop Privacy Screen for... Login for pricing
StarTech.com Laptop Privacy Screen for 13 inch MacBook Pro & MacBook Air - Magnetic Removable Security Filter - Blue Light Reducing Screen Protector 16:10 - Matte/Glossy - +/-30 Degree StarTech.com Laptop Privacy Screen for... Login for pricing