TCDP01109GAPXB
Login for pricing
In Stock: 2 available
Galaxy Tab S9/S9FE 10.9" Apex Enclosure Rise Stand 8" Black
  • Sleek metal frame
  • Quick keyed access
  • Tilting mount head
  • Exposed front and back cameras and sensors
More Information
SKU TCDP01109GAPXB
EAN 0810157340689
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Features
CompatibilityGalaxy Tab S9 FE | 10.9" | 2023 | SM-X516B, SM-X512 Galaxy Tab S9 | 11"| 2023 | SM-X716B, SM-X710
Minimum screen size27.7 cm (10.9")
Maximum screen size27.9 cm (11")
Brand compatibilitySamsung
Technical details
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab S9/S9FE 10.9" Apex Enclosure Rise Stand 8" Black Compulocks Galaxy Tab S9/S9FE 10.9&quo... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen PowerMove Black
Bestseller
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Po... Login for pricing
Compulocks iPad Air M2 11" (2024), Apex Enclosure Mast Stand - Black Compulocks iPad Air M2 11" (2024)... Login for pricing
Compulocks iPad Pro M4 & M5 11", Apex Enclosure Tilting Wall Mount - Black
New
Compulocks iPad Pro M4 & M5 11&quo... Login for pricing
Compulocks iPad Air M2 13" (2024) Apex Enclosure Tilting Wall Mount - Black
Hot Product
Compulocks iPad Air M2 13" (2024)... Login for pricing
Compulocks iPad Air M2 13" (2024) Apex Enclosure Tilting Wall Mount - White Compulocks iPad Air M2 13" (2024)... Login for pricing